• Kategorie
  • Parametry
  • JONNESWAY

555.00 -19% 448.00
555.00 -19% 448.00
9.00 -22% 6.99
9.00 -22% 6.99
69.00 -13% 59.99
69.00 -13% 59.99
32.00 -28% 23.00
32.00 -28% 23.00

Kilka słów o narzędziach Jonnesway…

Narzędzia Jonnesway przydadzą się w każdej skrzynce z narzędziami służącej właścicielowi w codziennych pracach i zawodowym ich wykorzystaniu. Producent ten słynie nie tylko z wysokiej jakości swoich produktów, ale również i ogromnej różnorodności oferty. Oprócz podstawowych narzędzi można odszukać tutaj specjalistyczne urządzenia takie jak chwytaki magnetyczne i bity do różnego rodzaju nietypowych wkrętów i śrub.

INFORMACJA: Oferowane u nas klucze Jonnesway można zarówno zakupić w wygodnym zestawie, jak i uzupełnić dotychczas posiadany zestaw narzędzi.

 

Atrakcyjne ceny

Atrakcyjne ceny możliwe są dzięki odpowiedniemu zaopatrzeniu wprost od producenta. Oprócz kluczy i bitów, Jonnesway to również ściągacze różnego rodzaju a także adaptery do bitów. Każda wkrętarka i wiertarka nie obędzie się bez akcesoriów tego producenta.

Wielką zaletą zakupów u nas są pojedyncze narzędzia Jonnesway w formie zarówno kluczy z grzechotką i nasadkami, jak i kluczy płasko oczkowych. Nie ma zatem znaczenia, czy chcecie Państwo dokonać kompleksowego zaopatrzenie, czy też dopiero poznać produkty tego producent, możecie skompletować zamówienie.

 

Przykładowe ceny narzędzi Jonnesway

  • JON KLUCZ AMPULOWY Jonnesway - 21 zł 
  • JON GRZECHOTKA 1/4 Jonnesway - 38,50 zł
  • JON CHWYTAK DO ZAPINEK Jonnesway - 15 zł
  • ŚCIĄGACZ SWORZNI Jonnesway - 30 zł 

 

Gwarancja jakości

Klienci, którzy zaufali temu producentowi poszerzają zakupy również o produkty dodatkowe takie jak klucze pasowe do filtrów oleju lub nasadki do obsługi układów takich jak hamulce lub pneumatyka w pojazdach osobowych, ciężarowych a także maszynach budowlanych i rolniczych.

Do obsługi hamulców, pierścieni zabezpieczających i innych skomplikowanych instalacji przydadzą się ponadto szczypce i kombinerki o różnych kształtach i rozstawie ramion.

 

 

Klucze jonnesway - do czego nam się przydadzą?

Klucz apmulowy z uchwytem – taki klucz, zwany również kluczem imbusowym, służy do dokręcania i odkręcania śrub o sześciokątnym łbie. Jest niezwykle przydatny, na przykład podczas skręcania mebli. Odpowiednio wyprofilowana rączka kluczy Jonnesway umożliwia wygodne wykonanie pracy. Klucze dostępne są w różnych rozmiarach.

Klucze dynamometryczne – klucze dynamometryczne umożliwiają dokręcenie śruby z właściwym dla niej momentem. Zazwyczaj takie klucze używane są w warsztatach samochodowych i wulkanizacyjnych – umożliwiają zmianę kół. 

Klucze oczkowe – takie klucze znajdują zastosowanie zarówno w amatorskich, jak i w profesjonalnych warsztatach. Oczkowa końcówka klucza doskonale sprawdza się przy odkręcaniu śrub i nakrętek znajdujących się w trudno dostępnych miejscach. 

Klucze płasko-oczkowe – klucze płasko-oczkowe to klucze, w przypadku których na jednym końcu umieszczona jest końcówka płaska, na drugim natomiast okrągła. Takie klucze są bardzo uniwersalne i umożliwiają odkręcenie śrub oraz nakrętek. 

Klucze udarowe – takie narzędzia umożliwiają zarówno dokręcenie, jak i odkręcenie śrub znajdujących się w łatwo dostępnych miejscach bez użycia dodatkowej siły.

Jakie narzędzia udostępnia marka jonnesway?

Oferta 

W ofercie Jonnesway znajdziemy zarówno narzędzia do profesjonalnego, jak również amatorskiego użytku. Firma proponuje: 

 

1. Różnego typu klucze:

klucze dynamometryczne

grzechotki

imbusy

klucze płasko-oczkowe i oczkowe

klucze udarowe

 

2. Szczypce:

szczypce do pierścieni wewnętrzne wygięte wydłużone

szczypce do pierścieni zewnętrzne wygięte wydłużone

szczypce do pierścieni wewnętrzne proste wydłużone

szczypce do pierścieni zewnętrzne proste wydłużone

szczypce nastawne 

szczypce do pierścieni płaskie

szczypce do ciężarków

 

3. Ściągacze do wycieraczek 

4. Chwytaki do spinek tapicerskich

5. Ściągacze do sworzni

6. Polerki pneumatyczne

7. i inne