• Categories
  • Parameters
  • Manufacturer - KRAFT&DELE

Nasza firma istnieje na rynku od 1997 roku. Posiadamy bardzo stabilną i ugruntowaną pozycję na rynku. W pierwszym okresie działalności firma DAWIKA, jako działalność gospodarcza osoby fizycznej Pana Dariusza Suwalskiego, pod nazwą Firma Handlowa DAWIKA, funkcjonowała jedynie w branży sprzedaży hurtowej.

Do 2001 roku KRAFT&DELE zajmowało się produkcją głównie kompresorów. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku podjęliśmy się produkcji większej ilości sprzętu, między innymi spawarkami, agregatami, pompami i tym podobnym. Dziś w naszej ofercie możecie Państwo znaleźć wiele rodzajów narzędzi oraz urządzeń do domu i ogrodu.

Staramy się sprostać oczekiwaniom i potrzebom naszych Klienów oferując markowy, sprawdzony sprzęt w atrakcyjnej cenie. W celu zadowolenia Klientów, z dnia na dzień poszerzamy naszą ofertę.
To w zgodzie z Waszymi oczekiwaniami i chęcią dalszego rozwoju, mamy zaszczyt zaprezentować sklep, który jest owocem Naszych doświadczeń i wiedzy, gdzie przez 24 godziny na dobę możecie Państwo szukać, oglądać, wybierać, porównywać i zamawiać towary.
Obsługę klientów prowadzimy wielokanałowo, przez sklep stacjonarny, infolinię oraz sklep internetowy.

KD523 SZLIFIERKA TRZPIENIOWA 1500W
Product unavailable
AKUMULATOR 18V 2000MAh KD1759
Product unavailable
DRUT SPAWALNICZY 5KG 0,8mm
Product unavailable
EC554 PILARKA STOŁOWA 1500W 200mm
Product unavailable
GĄBKA POLERSKA 180MM BIAŁA
Product unavailable
GRZECHOTKA 1/4" PROFI
Product unavailable
HALOGEN LED 10W AKUMULAT.
Product unavailable