• Wyprzedaże
  • Szeroki wybór narzędzi

Narzędzia warsztatowe

Oferujemy wyposażenie do warsztatów samochodowych, proponujemy lampy warsztatowe, klucze warsztatowe – nasadowe i płaskie, leżanki warsztatowe, ładowarki samochodowe, jak również odzież roboczą i BHP.

Narzędzia ręczne

Proponujemy również narzędzia ręcznie, między innymi chwytaki magnetyczne, szczypce proste i wygięte, gwintowniki, narzynki, ściągacze do łożysk i sworzni, śrubokręty, wybijaki oraz wiele innych

Narzędzia specjalistyczne

Oferujemy narzędzia do profesjonalnego użytku, między innymi spawarkę GBT-315, profesjonalne uchwyty masy do spawarek, podnośniki samochodowe, klucze warsztatowe i wiele innych

Narzędzia budowalne

Oferujemy narzędzia i akcesoria budowlane – szlifierki, wiertarki, w tym wiertarki udarowe, wkrętarki, a także przydatne na placach budów nagrzewnice.

Narzędzia ogrodnicze

Kolejna część naszej oferty to akcesoria i części do pilarek oraz kos – silniki i gaźniki do kosy spalinowej, przekładnie kątowe, ostrza i żyłki. Proponujemy też węże ogrodowe i akcesoria do węży.

 

Narzędzia pomiarowe

Narzędzia pomiarowe? Oferujemy zestaw do kontroli ciśnienia w układzie olejowym silnika, igłowe próbniki napięcia w instalacjach elektrycznych auta, zestawy do pomiaru ciśnienia w cylindrach silników wysokoprężnych i inne.

klucz-pneu(1).png

Narzędzia pneumatyczne

Wśród dostępnych w naszej ofercie narzędzi pneumatycznych znajdziecie klucze udarowe pneumatyczne, klucze kątowe, kompresory, pistolety lakiernicze, węże pneumatyczne, pistolety lakiernicze i wiele innych.

Zestawy narzędziowe

W naszej hurtowni zakupicie też całe zestawy narzędzi i akcesoriów, oferujemy zestawy kluczy płaskich i oczkowych, zestawy wierteł do metalu i drewna, zestaw wkrętaków izolowanych oraz wiele innych.

 
  • Promocje
  • Dlaczego warto wybrać nasze narzędzia warsztatowe?
szybka dostawa
popularni producenci
atrakcyjne ceny
bogata oferta

Szybka dostawa

Popularii producenci

Atrakcyjne ceny

Gwarantujemy szybką dostawę zamówienie złożone i potwierdzone do godziny 12:00 zazwyczaj wysyłamy tego samego dnia. Współpracujemy z zaufanymi firmami kurierskimi – DPD, GLS oraz oczywiście z Inpost.

W naszej ofercie znajdują się maszyny, urządzenia i akcesoria renomowanych producentów – polskich i zagranicznych, między innymi takich jak Honiton, King Tony, Makita, Jonnesway, Stihl, Rectus, Milwaukee, Dewalt, BJC, Oregon i wiele innych.


 Dbamy o to, by nasza oferta była atrakcyjna pod każdym względem – również pod względem cenowym. Ceny wkrętarek zaczynają się już od 79 zł netto. Co więcej, nasi klienci mogą liczyć na rabaty i częste promocje.

 

Przygotowaliśmy rozbudowaną ofertę. Proponujemy narzędzia do specjalistycznych warsztatów samochodowych, jak i do amatorskiego użytku. Oferujemy elektronarzędzia, narzędzia pneumatyczne, narzędzia ręczne czy ogrodowe.

  • Popularne kategorie
Części do pilarek

Części do pilarek

Oferujemy części i akcesoria do pilarek, proponujemy korki do paliwa, amortyzatory, bębenki sprzęgła, gaźniki, zbiorniki i wiele innych.

Wyposażenie warsztatu

Wyposażenie warsztatu

W sprzedaży mamy lampy warsztatowe, podnośniki samochodowe, prostowniki, narzędzia pomiarowe, pompy do paliwa i oleju, narzędzia ręczne i inne.

Klucze dynanometryczne

Klucze dynanometryczne

Oferujemy również klucze dynamometryczne z głowicami o różnej wielkości – 1/2, 1/4 czy 3/8 i z wygodnymi wyprofilowanymi rączkami.

Łańcuchy prowadnice do pił

Łańcuchy prowadnice do pił

Ważną częścią naszej oferty są różnej wielkości łańcuchy i prowadnice do pił wielu producentów, np. takich, jak Husqvarna, SOLO czy Makita.

Narzędzia do hamulców

Narzędzia do hamulców

Proponujemy szczypce do montażu i demontażu pierścieni w zaciskach hamulcowych, zestawy do odpowietrzania hamulców, klucze do przewodów hamulcowych.

 

Narzędzia jonneswasy

Narzędzia jonneswasy

W sprzedaży mamy szczypce, chwytaki, klucze do korków oleju, wkrętaki do śrub, ściągacze do sworzni oraz inne artykuły Jonnesway.

Klucze do kół

Klucze do kół

Aby odkręcić koło niezbędny jest porządny klucz, w naszej ofercie znajdziecie również klucze do kół z przetyczką oraz teleskopowe.

Klucze hydrauliczne

Klucze hydrauliczne

Proponujemy nastawne klucze hydrauliczne oraz klucze hydrauliczne typu żabka, takie narzędzia umożliwią dokręcenie i dokręcenie rur oraz wykonanie innych prac.

Tarcze do cięcia

Tarcze do cięcia

Oferujemy duży wybór tarcz na spoiwie żywicznym do cięcie metalu. Proponujemy tarcze o różnej średnicy oraz grubości.

Tarcze diamentowe

Tarcze diamentowe

Proponujemy również tarcze diamentowe, które umożliwiają obróbkę kostki brukowej, płytek ceramicznych i innych materiałów.

Uchwyty wiertarskie

Uchwyty wiertarskie

Oferujemy uchwyty wiertarskie, w tym uchwyty wiertarskie samozaciskowe o różnym rozstawie szczęk, przeznaczone do zamocowania w różnego typu elektronarzędziach

Węże pneumatyczne

Węże pneumatyczne

Oferujemy węże pneumatyczne gumowe, węże pneumatyczne do pompowania kół, techniczne oraz węże typu spirala o długości 10, 15 i 20 m.

  • Narzędzia warsztatowe - MB MEGA Narzędzia

Narzędzia warsztatowe logo

Najlepsze narzędzia do warsztatu i nie tylko

Proponujemy narzędzia ręczne, narzędzia pomiarowe, narzędzia akumulatorowe oraz pneumatyczne. Stworzyliśmy rozbudowaną ofertę, w której znajdziecie wyposażenie do warsztatu samochodowego, jak również do przydomowego garażu.

W naszej hurtowni zakupicie urządzenia i akcesoria wszelkiego typu, rozpoczynając od kluczy warsztatowych, po klucze nasadowe i płaskie, wiertarki, lampy warsztatowe, szlifierki, kompresory, chemię samochodową, po układy hamulcowe, pompy do paliwa czy narzędzia ogrodnicze.

Oryginalne części, atrakcyjna cena

Przygotowaliśmy szeroką ofertę oryginalnych części i akcesoriów. Oferujemy części do narzędzi ogrodniczych – na przykład gaźniki do pił, ostrza do kos czy żyłki tnące. W naszej hurtowni zakupicie również porządne uchwyty wiertarskie do elektronarzędzi, zestawy uszczelek do silników montowanych w agregatach, maszynach budowlanych czy w pompach. Ponadto, oferujemy blokady rozrządu do VW, Volvo, BMW i innych modeli aut oraz wiele innych części i elementów.