• Szeroki wybór narzędzi

Narzędzia warsztatowe

Oferujemy wyposażenie do warsztatów samochodowych, proponujemy lampy warsztatowe, klucze warsztatowe – nasadowe i płaskie, leżanki warsztatowe, ładowarki samochodowe, jak również odzież roboczą i BHP.

Narzędzia ręczne

Proponujemy również narzędzia ręcznie, między innymi chwytaki magnetyczne, szczypce proste i wygięte, gwintowniki, narzynki, ściągacze do łożysk i sworzni, śrubokręty, wybijaki oraz wiele innych

Narzędzia specjalistyczne

Oferujemy narzędzia do profesjonalnego użytku, między innymi spawarkę GBT-315, profesjonalne uchwyty masy do spawarek, podnośniki samochodowe, klucze warsztatowe i wiele innych

Narzędzia budowalne

Oferujemy narzędzia i akcesoria budowlane – szlifierki, wiertarki, w tym wiertarki udarowe, wkrętarki, a także przydatne na placach budów nagrzewnice.

Narzędzia ogrodnicze

Kolejna część naszej oferty to akcesoria i części do pilarek oraz kos – silniki i gaźniki do kosy spalinowej, przekładnie kątowe, ostrza i żyłki. Proponujemy też węże ogrodowe i akcesoria do węży.

 

Narzędzia pomiarowe

Narzędzia pomiarowe? Oferujemy zestaw do kontroli ciśnienia w układzie olejowym silnika, igłowe próbniki napięcia w instalacjach elektrycznych auta, zestawy do pomiaru ciśnienia w cylindrach silników wysokoprężnych i inne.

klucz-pneu(1).png

Narzędzia pneumatyczne

Wśród dostępnych w naszej ofercie narzędzi pneumatycznych znajdziecie klucze udarowe pneumatyczne, klucze kątowe, kompresory, pistolety lakiernicze, węże pneumatyczne, pistolety lakiernicze i wiele innych.

Zestawy narzędziowe

W naszej hurtowni zakupicie też całe zestawy narzędzi i akcesoriów, oferujemy zestawy kluczy płaskich i oczkowych, zestawy wierteł do metalu i drewna, zestaw wkrętaków izolowanych oraz wiele innych.