• Kategorie
  • Parametry
  • POZOSTAŁE

W tej kategorii prezentujemy Państwu pozostałe akcesoria pneumatyczne dostępne do każdego rodzaju kompresorów innych instalacji pracujących na sprężone powietrze. Zastosowanie pneumatyki to sprawa wielu dziedzin rynku. Korzystają z niej zarówno warsztaty, jak i fabryki. Ponadto też szeroko stosowane jest ono w przemyśle farmaceutycznym, jednakże my prezentujemy kompletne wyposażenie warsztatowe.

Dostarczamy przewody pneumatyczne pozwalające zasilać zarówno duże instalacje, jak i pojedyncze narzędzia. Dostępne u nas przewody to przede wszystkim pełen przekrój wszystkich używanych powszechnie w warsztatach i zakładach produkcyjnych średnic i rodzajów węży. Ponadto w tej kategorii właściciele firm transportowych i zawodowi kierowcy znajdą przewody pneumatyczne wraz z pistoletem do przedmuchiwania i innymi akcesoriami przydatnymi w trasie, które są w pełni kompatybilne z układem pneumatyki w samochodach ciężarowych.

Dzięki zakupom u nas Państwa przewód pneumatyczny będzie produktem trwałym i odpornym zarówno na kesploatację, jak i warunki atmosferyczne panujące w różnych miejscach na całym świecie. Dla przeznaczenia stacjonarnego odszukacie tu Państwo również pistolety do tynków a także specjalnie przeznaczone do nich dysze. Miłośnicy prac warsztatowych odszukają natomiast podnośniki w formie poduszek pneumatycznych, które zapewniają nie tylko wygodną, ale również i bezpieczną pracę pod podniesionym pojazdem. Wszystko to w jednym miejscu i jednej kategorii pozostałych akcesoriów pneumatycznych.