• Kategorie
  • Parametry
  • KLUCZE UDAROWE

Praca z kluczem pneumatycznym to wygoda trudna do przecenienia. Wielu fachowców, od osób pracujących nad konstrukcjami budowlanymi, po mechaników wymieniających koła w Formule 1 korzysta z tego narzędzia. Dzięki zakupom u nas możecie wdrożyć Państwo klucz pneumatyczny do pracy swojej firmy.

Posiadamy w swojej ofercie różne modele, od niewielkich kluczy pozwalających rozkręcać i skręcać niewielkie konstrukcje lub maszyny, po klucze dla profesjonalistów, którzy potrzebują największej możliwej siły po kilka godzin dziennie. Nie można też zapominać o ogromnej zalecie poza odkręcaniem, a mianowicie klucz udarowy pneumatyczny oddziałuje dodatkowo w postaci udaru, czyli niewielkich uderzeń poza siłą skrętną klucza.

W przypadkach demontażu zardzewiałych lub zapieczonych wskutek działania temperatury śrub i nakrętek moc udaru może okazać się jedyną szansą na demontaż bez konieczności wiercenia, cięcia lub innych rodzajów ingerencji mechanicznej, która nie tylko uszkodzi obrabiany materiał, ale również i skutkować będzie wydłużeniem pracy i koniecznością użycia dodatkowych narzędzi.

Uniwersalność tego narzędzia dodatkowo podnoszą klucze udarowe nasadki dające możliwość pracy na każdej możliwej śrubie obecnej w maszynach i konstrukcjach. Nasadki do najtrudniejszych zadań są dodatkowo wzmacniane poprzez pogrubienie ścianek i wykonanie ze znacznie bardziej odpornych stopów materiałów, na których to zarówno siły skrętne, jak i udar nie robią większego wrażenia, w przeciwieństwie do śruby, nad którą pracujemy.