• Kategorie
  • Parametry
  • WIERTŁA DO BETONU

Brak produktów do wyświetlenia

Wiertła do betonu a także innych materiałów mineralnych. Do zaawansowanych prac budowlanych i remontowych potrzeba wierteł najlepszej jakości. Odpowiednio dobrane stopy metali, a także kształt wiertła pozwala na skuteczne wiercenie w każdym materiale mineralnym.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiertło do betonu dopasowane długością i ceną do potrzeb i intensywności użytkowania. Produkty te przydają się nie tylko w branży budowlanej, ale również dla elektryków do wykonywania przejść instalacji między ścianami a także w branży dostawców internetu, monitoringu i innych technologii, które to wymagają przeciągnięcia przewodu przez ściany bez kucia, które powoduje konieczność tynkowania nadmiaru skutego materiału.

Precyzyjna i szybka praca zagwarantowana przezwiertło do betonu z naszego sklepu pozwoli Państwu zaoszczędzić dodatkowych wydatków. W naszej ofercie posiadamy zarówno wiertła montowane tradycyjnie, jak i obsługujące system SDS. Zróżnicowane kształty zarówno wiertła jak i główki, a także wytrzymałe materiały do ich wykonania pozwalają znacznie obniżyć ścieralność wiertła, co jest szalenie istotne w przypadku pracy w zakładach budowlanych i nie tylko.

Każde z wierteł posiada gwarancję producenta a także wszelkie atesty do bezpiecznej pracy na terenie Unii Europejskiej.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą produktów poniżej i wybrania odpowiedniego dla siebie. Czas dostawy już od jednego dnia roboczego przez co nie musicie już Państwo czekać na wybrany produkt tygodniami.