• Kategorie
  • Parametry
  • PRÓBNIKI I TESTERY

Diagnostyka nowoczesnych silników diesla wymaga specjalistycznego sprzętu. Z roku na rok stale rośnie sprawność tych silników, więc nawet kosmetyczne wahania wydajności poszczególnych wtryskiwaczy wpływają negatywnie na pracę silnika i powodują zgłaszanie błędów przez wewnętrzny system diagnostyczny samochodu a także spadek mocy i nienaturalny dym wydobywający się z wydechu.

Żaden serwis samochodowy w dzisiejszych czasach nie może obyć się bez profesjonalnego i bardzo dokładnego systemu pomiarowego.  W tej kategorii znajdziecie Państwo nie tylko tester miernik diesla ale również szereg innych urządzeń do pomiaru chociażby ciśnienia oleju w układzie smarowania i wiele innych o dużym znaczeniu w diagnostyce auta urządzeń.

Ustawienie pompy wtryskowej starszego typu nie może obyć się bez odpowiedniego zestawu przyrządów do jednoczesnego prowadzenia pomiarów i regulacji parametrów. Wszystko to otrzymacie Państwo w najwyższej jakości i wprost do Waszego warsztatu za pośrednictwem kuriera. Ponadto też dzięki niskim cenom i świetnemu stosunkowi ceny do jakości dostarczamy nasze produkty również majsterkowiczom, którzy w zaciszu przydomowego warsztatu dbają o swoje pojazdy.

Każda naprawa, zarówno ta wymagająca pomiarów ciśnienia i wydajności układów zasilenia w paliwo, jak i zajmowanie się instalacją elektryczną staną się możliwe dzięki naszym miernikom, próbnikom i testerom. Posiadamy w ofercie także niedrogi i kompatybilny z większością pojazdów interfejs OBD2, który można połączyć zarówno z telefonem jak i komputerem.