• Kategorie
  • Parametry
  • TARCZA DO SZLIFOWANIA

Szlifowanie za pomocą szlifierki kątowej to czynność wykonywana w bardzo wielu dziedzinach prac zarówno stolarskich jak i warsztatowych. Gdyby trzeba było wskazać najbardziej uniwersalne narzędzie powszechnie wykorzystywane w pracach w domu i nie tylko, to obok wiertarki szlifierka kątowa zostałaby wskazana przez większość użytkowników.

Znajdziecie Państwo u nas tarcze do szlifierki kątowej pozwalające szlifować różnego rodzaju materiały, od drewna po metale w każdej postaci. Nasza oferta to zarówno tarcza do szlifowania drewna z listkami z papieru ściernego, jak i profesjonalna  tarcza do szlifowania z włókniny, która pozwala wykończyć prace szlifierskie nawet na najbardziej delikatnych materiałach.

Pozwala ona na usuwanie farby z płyt stalowych a także wygładzanie spoin spawalniczych bez rysowania powierzchni stali, czego nie oferuje tarcza do szlifowania metalu również dostępna w tej kategorii.

Dostępność rozmiarów już od 125mm pozwala pracować zarówno na małych, jak i dużych szlifierkach kątowych i na różnych materiałach przez co nasi klienci docierają do nas z różnych segmentów rynku. Ponadto oferowane przez nas tarcze szlifierskie to starannie wyselekcjonowane produkty, które charakteryzują się wysoką wydajnością przy niskim poziomie ścieralności samej tarczy.

Oferta zawierająca tarcze do szlifowania zawiera w sobie również tarcze do satyniarek będące bardziej agresywnym sposobem szlifowania od tarcz z włókniny i dające jeszcze lepsze efekty usuwania spoin a także oczyszczania powierzchni z rdzy i warstw starej farby.