• Kategorie
  • Parametry
  • PROSTOWNIKI

Odpowiedni czas na zakup

Zima i towarzyszące jej mrozy to bardzo ciężki czas dla akumulatorów. Ponadto wszyscy zajmujący się wędkowaniem wiedzą, jak istotne jest dobre naładowanie akumulatora zasilające elektryczny silnik łódki.

Dlaczego warto kupić prostownik?

W ramach czynności przygotowania do trudów eksploatacji zimowej lub w przypadku regularnego użytkowania samochodu na krótkich dystansach warto jest przeprowadzić kontrolne i profilaktyczne doładowanie akumulatora. Do tego celu potrzebny jest dobry i skuteczny prostownik do akumulatorów 12V. Nowoczesne produkty nie tylko pokażą w jakim stopniu rozładowany jest akumulator, ale również dobiorą odpowiedni prąd i pozwolą na skuteczne ładowanie bez uszczerbku na kondycji a także pojemności baterii w samochodzie.

Najlepsza jakość

Nasze produkty to ładowarki - przetestowane i dopuszczone przez największych producentów akumulatorów - które spełniają bardzo rygorystyczne kryteria. Każdy z takich produktów musi przejść testy dające pewność odpowiedniego odczytania aktualnego natężenia i napięcia prądu w baterii, a następnie dobrania odpowiedniego dla dokładnego naładowania jak najbliżej pojemności wyjściowej.

Nowoczesne akumulatory żelowe

Do swojej niezakłóconej pracy potrzebują odpowiedniego prądu ładowania i sprawdzonego urządzenia. Dlatego też  prostownik ładowarka samochodowa to coś, na czym nie warto jest oszczędzać i co musi wręcz być sprawne i zawierać najnowocześniejszą elektronikę sterującą. Bez tego łatwo o kosztowne awarie, których naprawa kilkukrotnie przewyższa cenę dobrego prostownika.