• Kategorie
  • Parametry
  • NASTAWNE I HYDRAULICZNE

Specjalistyczne klucze dla hydraulików

Dla hydraulików przeznaczyliśmy nasz dział zawierający sprzęt specjalistyczny dla fachowców tej branży. Naturalnie narzędzia hydrauliczne mają swoje zastosowanie nie tylko w tej branży i wiele prac warsztatowych również może oznaczać konieczność ich zastosowania.

 

MBMeganardzeia - Oferta

Oferujemy Państwu klucze nastawne i hydrauliczne w stu procentach dostosowane do trudów pracy związanych z montażem rur i kształtek a także innych akcesoriów hydraulicznych. Obecne tutaj klucze hydrauliczne występują we wszystkich dostępnych wariantach wielkości i typów regulacji klucza nastawnego. Odpowiedni sprzęt jest podstawowym ułatwieniem w pracy codziennej dla wszystkich firm hydraulicznych a także firm budowlanych, które to okazjonalnie również wykonują montaż, serwis a także inne czynności hydrauliczne.

 

Uniwersalne klucze hydrauliczne

Uniwersalne klucze hydrauliczne to coś, co wręcz musi znaleźć się w każdym domu i firmie. Rurami w końcu płynie nie tylko woda użytkowa, ale również gaz a także za pomocą rur rozprowadzone są instalacje centralnego ogrzewania.

Uniwersalność tego narzędzia pozwala wykorzystać je na dziesiątki jeśli nie setki sposobów. Nastawne klucze hydrauliczne mogą pomóc w takich czynnościach, których to nie wykonasz absolutnie żadnym innym rodzajem klucza.

 

Najlepsza jakość

Pracując na najlepszych na rynku narzędziach każdą z czynności wymagających interwencji wykonacie Państwo szybko i przede wszystkim skutecznie. Uzupełniając zamówienie o inne akcesoria również oferowane przez nas, zyskacie idealne warunki pracy z każdym rodzajem rur i w każdym miejscu.

 

Jaki klucz hydrualiczny do rur wybrać?

 

Na rynku dostępne są różne rodzaje kluczy hydraulicznych, dzięki czemu zainteresowany może zakupić model w 100% dostosowany do swoich potrzeb. Jakie rodzaje kluczy znajdziemy?

Klucz hydrauliczny – jeśli czeka nas praca z instalacją gazową, taki klucz będzie idealnym rozwiązaniem. Szczęki kluczy hydraulicznych wyposażone są w zęby, dzięki czemu narzędzie nie ześlizguje się z rur podczas pracy. 

Klucz francuski — taki klucz ma duży rozstaw szczęk, dzięki czemu klucz umożliwia pracę z rurami o dużej średnicy .

Klucz szwedzki – tego rodzaju klucze najlepiej sprawdzają się przy pracy z rurami gwintowymi. Na jednym z ramion klucza hydraulicznego znajduje się nakrętka, za pomocą której możemy regulować rozstaw szczęk. 

Klucz typu żabka – tak klucz znajduje uniwersalne zastosowanie i ma prostą budowę. Szczęki takiego klucza wykonane zostały ze stali, są więc bardzo wytrzymałe. 

Klucz angielski – to idealne narzędzie do pracy ze śrubkami i nakrętkami.

Klucz do rur typu s – taki klucz sprawdzi się podczas pracy z rurami o niewielkiej średnicy.

Klucz nastawny – taki klucz służy do odkręcania i dokręcania rur, kształtek, śrub i nakrętek, ma regulowany rozstaw szczęk, dzięki temu umożliwia pracę z elementami złącznymi i rurami w różnych rozmiarach.