• Kategorie
  • Parametry
  • SMAROWNICE

Każda maszyna pracująca w ruchu wymaga odpowiedniego smarowania. Dzięki naszym produktom z działu smarownic zapewnicie im Państwo odpowiednią dawkę płynów eksploatacyjnych, która to zagwarantuje wręcz idealne i bezproblemowe użytkowanie. Nie ma znaczenia, czy do pracy potrzebny jest towot, czy też olej, każdy ze sposobów smarowania znajdzie odpowiednie akcesorium.

Ponadto też zapewniamy Państwu zróżnicowane cenowo produkty, dzięki którym to idealnie dobrana do potrzeb smarownica nie musi od razu kosztować ogromnych pieniędzy. Sprzedajemy towotnice i smarownice, które mogą być zarówno napełniane z wiaderka lub innego pojemnika zbiorczego, jak i zasilane bezpośrednio smarem w tubkach, specjalnie do tego celu przeznaczonych. Sprawność mechanizmów gwarantuje, iż nawet w długiej i intensywniej eksploatacji nasza smarownica nie odmówi posłuszeństwa a odpowiednio dobrane elementy pozwalają osiągnąć odpowiednie ciśnienie robocze wtłaczające materiał smarny tam, gdzie dotrzeć powinien, nawet w bardzo skomplikowanych konstrukcjach.

Smarownice swoje zastosowanie mają zarówno w przemyśle, jak i w rolnictwie i leśnictwie. Setki maszyn, które pracują szczególnie w trudnych warunkach, wymaga regularnego smarowania i uzupełniania lub nawet całkowitej wymiany materiałów smarnych.

Tylko regularna konserwacja odpowiednim sprzętem i przeznaczonymi do tego celu smarami pozwala również w wielu przypadkach zachować gwarancję na daną maszynę.  Jak widać smarownice to obowiązkowy punkt na liście zakupów każdego przedsiębiorstwa.