• Kategorie
  • Parametry
  • ŁAŃCUCHY TNĄCE

Cięcie drewna to czynność wymagająca odpowiednich umiejętności. Jednak same umiejętności to nie wszystko kiedy nie mamy odpowiedniego sprzętu. W tej kategorii przedstawiamy Państwu starannie dobrane produkty przeznaczone do cięcia drewna za pomocą pilarki spalinowej.

Zakupiony łańcuch i prowadnica piły będzie gwarancją zadowolenia i dużych ilości przeciętych metrów drewna. Nasza oferta dostosowana jest do wszystkich obecnie występujących typów pił. Długość łańcuchów pasuje do wszystkich prowadnic, również tych profesjonalnych przeznaczonych do ścinania największych pni drzew. Zarówno osoby pozyskujące drewno na własny użytek, jak i firmy leśne znajdą tutaj coś, co zapewni ciągłość pracy. Serwisowanie łańcuchów stanie się jeszcze łatwiejsze dzięki profesjonalnym spinkom.

Dostosowaliśmy ofertę do każdej obecnie używanej w naszym kraju piły, więc zakupicie tu Państwo zarówno łańcuchy prowadnice do Stihl jak i innych takich jak Husqvarna i nieco mniej znanych producentów stosujących własne standardy mocowania prowadnic i napędu łańcuchów. Dla nietypowych zamówień dostosujemy długość łańcucha dzięki sprzedaży łańcucha w rolce możliwego do dostosowania do różnych długości. Każdy z produktów objęty jest gwarancją i umożliwia pełne wykorzystywanie potencjału drzemiącego w Państwa pilarce.

Poniżej możecie Państwo znaleźć wszystko, co mamy Państwu do zaoferowania w materii obróbki drewna opałowego i nie tylko. Z pilarek korzystają także zakłady budowlane i wiele różnego rodzaju zakładów stolarskich.