• Kategorie
  • Parametry
  • KLUCZE DYNAMOMETRYCZNE

Naprawy takie jak wymiana uszczelki pod głowicą, a także wiele innych precyzyjnych prac wymaga wykorzystania kluczy dynamometrycznych do zapewnienia optymalnego poziomu dokręcania, wzrastającego wraz z dopasowywaniem kolejnych milimetrów przestrzeni między nimi. Stąd też dynamometryczny klucz trafił również do naszej oferty.

Możecie Państwo zakupić u nas klucze dynamometryczne dopasowane do różnego rodzaju nasadek, więc nie ma znaczenia, do jakich celów będzie wykorzystywany, zawsze dopasowana zostanie odpowiednia korba. Wybierając konkretny produkt warto jest się również kierować ilością pracy jaką wykona klucz dynamometryczny.

Cena jego będzie różniła się nie tylko w zależności od jego wielkości, ale również i intensywności użytkowania do której będzie on przystosowany. Kiedy natomiast wskutek zużycia lub nadmiernego użytkowania dojdzie do uszkodzenia lub problemów z przenoszeniem odpowiedniej siły, Państwa klucz dynamometryczny Jonnesway może odzyskać sprawność dzięki oferowanym przez nas zestawom naprawczym do profesjonalnych kluczy dynamometrycznych. Ponadto też w pracach o mocno ograniczonej dostępności takie jak prace przy klimatyzacji przydać się może klucz dynamometryczny płaski dający możliwość również w takich warunkach, kiedy to nie ma możliwości założenia nasadki na mocowanie przewodu.

Dla osób znających się na dobrych markach przygotowaliśmy również klucz dynamometryczny proxxon znany w środowisku mechaników nie tylko z wygodnej pracy, ale również i niezawodności.