• ASTA Nasadki torx udarowe 1/2" 26szt.

Symbol: A-IS2612
502.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Przesyłka kurierska - pobranie 0
DPD Odbiór w punkcie PickUp (Pobranie) 0
Odbiór osobisty (Płatność przy odbiorze) 0
Przesyłka kurierska 0
DPD Odbiór w punkcie PickUp 0
Paczkomat Inpost 0
GLS Odbiór w punkcie 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mała ilość
Waga 2 kg
ASTA SATRA
EAN 5903802804539

Zamówienie tel: 798922553

Zostaw telefon

ASTA Nasadki Torx Udarowe 1/2" 26szt.

Zestaw zawiera szeroki wybór nasadek o różnych rozmiarach i typach, co pozwala na wszechstronne zastosowanie w pracach mechanicznych. Nasadki są przeznaczone do użycia z kluczami udarowymi 1/2" i są wykonane z trwałej stali chromowo-molibdenowej. Każda nasadka ma długość 75 mm i jest zaprojektowana tak, aby pasować na kołki i pierścienie zabezpieczające.

Zawartość zestawu:

Nasadki Torx:

  • T20
  • T25
  • T30
  • T40
  • T45
  • T50
  • T55
  • T60
  • T70

Nasadki XZN:

  • M4
  • M5
  • M6
  • M8
  • M9
  • M10
  • M12
  • M14
  • M16

Nasadki HEX:

  • H5
  • H6
  • H8
  • H10
  • H12
  • H14
  • H17
  • H19

Parametry i Cechy:

  • Długość: 75 mm
  • Materiał: Stal chromowo-molibdenowa
  • Zabezpieczenia: Nasadki posiadają miejsce na kołek i pierścień zabezpieczający, co pomaga w trzymaniu nasadek na miejscu podczas pracy.

Ten zestaw nasadek Torx, XZN i HEX jest przydatny w różnorodnych zastosowaniach mechanicznych. Doskonale sprawdzą się w pracach samochodowych, naprawach maszyn, konserwacji i innych zadaniach wymagających różnych rodzajów nasadek do kluczy udarowych.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie