• ASTA Lampa akumulatorowa składana LED COB 400LM z magnesem

Symbol: A-GAL20C

ASTA Lampa akumulatorowa składana LED COB 400LM to niezastąpione narzędzie dla warsztatu czy domowej skrytki narzędziowej. Wyposażona w funkcję latarki, magnes i haczyk do zawieszania, zapewnia wszechstronne oświetlenie w każdej sytuacji.

143.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 10
Odbiór osobisty (Płatność przy odbiorze) 0
Paczkomat Inpost 10
Przesyłka kurierska 12.99
DPD Odbiór w punkcie PickUp 12.99
GLS Odbiór w punkcie 12.99
Przesyłka kurierska - pobranie 16.99
DPD Odbiór w punkcie PickUp (Pobranie) 16.99
Transport dla klientów hurtowych 20
Dostępność Mała ilość
Waga 0.3 kg
EAN 5905178772825

Zamówienie tel: +48 789134073

Zostaw telefon

ASTA Lampa akumulatorowa składana LED COB 400LM z magnesem

ASTA Lampa Akumulatorowa Składana LED COB 400LM to niezastąpione narzędzie, które pozwoli Ci zobaczyć każdy szczegół w ciemności. Oto jej kluczowe cechy:

  • Biała dioda LED COB o mocy do 600 lumenów, zapewniająca jasne oświetlenie wokół.
  • Latarka o mocy do 200 lumenów, idealna do precyzyjnego oświetlenia.
  • Wielopozycyjna podpórka 180°, umożliwiająca dopasowanie kąta oświetlenia do Twoich potrzeb.
  • Obudowa z tworzywa ABS z gumowym wykończeniem, gwarantująca trwałość i odporność na uszkodzenia.
  • Zasilanie z dowolnego portu USB, co sprawia, że jest łatwa w użyciu i ładowaniu.
  • W zestawie przewód z końcówką typu USB-C, zapewniający szybkie ładowanie.
  • Magnetyczna podstawa i haczyk do zawieszania, umożliwiające przymocowanie lampy w różnych miejscach.

Oto kilka parametrów, które warto znać:

Źródło światła LED COB/SMD
Akumulator 3,7V 4000 mAh
Strumień świetlny 200LM/600LM/200LM (latarka)
Tryby świecenia Low-High-Flashlight-Off
Czas świecenia 12h/3h/9h (latarka)
Czas ładowania 3h
Zasilacz 5V 1A (brak w zestawie)
Klasa wodoodporności IPX6
Kolor obudowy czarno-szary/niebieski
Wymiary 185x50x32,2 mm
Masa 245g
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie