• Kategorie
  • Parametry
  • WYMIANA OLEJU

26.00 -21% 20.61
26.00 -21% 20.61
79.00 --4% 82.00
79.00 --4% 82.00
POMPKA DO OLEJU STRZYKAWKA 500ml
Produkt niedostępny

Czym jest wymiana oleju?

Wymiana oleju to najważniejsza czynność eksploatacyjna dla każdego silnika spalinowego. Z tego też powodu w naszej ofercie nie mogło zabraknąć niezbędnych akcesoriów warsztatowych do wymiany oleju w każdym rodzaju samochodu.

 

Klucze do filtra oleju

Oferujemy Państwu zarówno klucze do filtrów jak i profesjonalne zestawy naprawcze do korków oleju i gwintów w miskach.

 

Czemu warto używać naszych kluczy?

Drobne przecieki i uszkodzenia gwintu nie są niczym nadzwyczajnym kiedy mówimy o wielokrotnym odkręcaniu i dokręcaniu tegoż elementu.

Nasze klucze są również dostosowane do wszystkich obecnie występujących rodzajów filtrów oleju w samochodach takich marek jak :

  • AUDI,
  • VOLKSWAGEN,
  • CITROEN,
  • SUZUKI,
  • FIAT.

Jest to możliwe dzięki nie tylko tradycyjnym kluczom paskowym, ale również nasadkom pozwalającym odkręcać filtry zawierające wyłącznie w kłady.

 

Klucze do odkręcania filtrów i nasadki już dostępne

Jeśli natomiast chodzi o korki w miskach olejowych, to oprócz wspomnianych wcześniej zestawów naprawczych, dostarczamy naszym klientom także klucze i nasadki umożliwiające odkręcanie różnego rodzaju korków, zarówno tych w formie tradycyjnych śrub, które można otworzyć nasadką zbliżoną do tradycyjnej śruby, jak i specjalistyczne w formie zarówno męskich jak i żeńskich torxów i innych nietypowych wzorów obecnych w bardzo różnych modelach.

 

Szerokie możliwości personalizacji

Stałe śledzenie rynku i wdrażanie nowych produktów powoduje, że klucz do filtra oleju będzie pasował do konkretnego typu silników, nawet kiedy dostęp do owego filtra jest mocno utrudniony i wymaga zastosowania bardzo małego rodzaju klucza.

Na sam koniec...

Warto jest zaufać nam, gdyż Państwa warsztat na pewno zyska wiele i będzie mógł obsługiwać klientów posiadających auto każdej marki.