• Kategorie
  • Parametry
  • WĘŻE PNEUMATYCZNE

Instalacje pneumatyczne to podstawa wielu instalacji w przeróżnych gałęziach i usług. Pracujące na sprężone powietrze maszyny zasilane muszą być przez węże pneumatyczne wysokiej jakości ze względu na nie tylko wysokie ciśnienie powietrza, ale również konieczność odpowiedniej izolacji termicznej powietrza i nierzadko skraplającą się w nich wodę.

Zarówno instalacja w dużym warsztacie wulkanizacyjnym, jak i amatorski garaż majsterkowicza wykorzystuje wąż do sprężonego powietrza o odpowiednio dobranej średnicy.

Nie ma przy tym znaczenia fakt, czy do owego węża podłączone będą narzędzia pneumatyczne, czy też służyć będzie on do pompowania kół, każdy z nich wskutek ruchu i regularnego rozciągania i zwijania będzie narażony na uszkodzenia mechaniczne i nie tylko.

Ponadto wąż do kompresora znajduje swoje zastosowanie w branży lakierniczej. Tu przede wszystkim ważne jest zapewnienie odpowiedniej ilości suchego powietrza. To właśnie obok jakości pistoletu i umiejętności jego ustawienia jakość powietrza jest kluczowym elementem decydującym o położonej powierzchni lakierniczej.

Wybierając w naszym sklepie wąż do powietrza możecie Państwo przebierać w bardzo szerokiej ofercie różnego rodzaju przekrojów, średnicy złącz i rodzajów samego przewodu.

Zatem kiedy wąż pneumatyczny ulegnie awarii lub chcesz po prostu wyposażyć swoje miejsce do majsterkowania, nasz sklep jest do Twojej dyspozycji.

Możesz liczyć na szybką dostawę i atrakcyjny program lojalnościowy. Wszystko w szybko i fachowo  w jednym miejscu.