• Kategorie
  • Parametry
  • UCHWYTY WIERTARSKIE

Wiertarki zarówno ręczne, jak i stołowe, nie mogą obyć się bez odpowiednich uchwytów. Jako podstawowy element, od którego zależy sprawne osadzenie wiertła, decyduje on o precyzji i pewności trzymania wiertła.

Dobry uchwyt wiertarski gwarantuje spokojną i pewną pracę i otwory wiercone z dokładnością co do milimetrów. Dlatego też zapewniamy naszych klientów o tym, iż dostarczany przez nas towar w stu procentach zaspokoi zapotrzebowanie na dobre i w pełni precyzyjne wiercenie.

Nie ma dla nas znaczenia to, jakiego rodzaju wierteł Państwo używacie, bo w naszej ofercie znajdziecie zarówno uchwyt wiertarski samozaciskowy jak i tradycyjne modele. Sprzedajemy również uchwyty do wiertarek i młotowiertarek znanych producentów dopasowane do ich fabrycznych systemów łączenia urządzenia z uchwytem.

Każdy z produktów objęty jest pełną gwarancją, więc nawet niespodziewane problemy nie będą najmniejszą przeszkodą w pracy i nie będą oznaczały dodatkowych wydatków. Zachęcamy Państwa do samodzielnego sprawdzenia, jakie uchwyty wiertarskie posiadamy w naszym katalogu. Od wielu lat dostarczamy je nie tylko odbiorcom indywidualnym, ale również i prowadzimy sprzedaż hurtową.  Stale dokładamy wszelkich starań do poszerzania naszej oferty o jeszcze bardziej dopasowane do Państwa oczekiwań produkty.

Kiedy potrzebny jest uchwyt wiertarski na pewno znajdziecie Państwo u nas coś, co w pełni dopasowane będzie do urządzeń posiadanych przez Państwa w firmie lub przydomowym warsztacie. Ponadto dostarczymy także sworznie i inne części zamienne.