• Kategorie
  • Parametry
  • TARCZE DIAMENTOWE

Cięcie betonu i materiałów mineralnych wymaga stosowania odpowiednich tarcz. Wbrew pozorom takie tarcze wykorzystywane są nie tylko w branży budowlanej, ale również przez zakłady kamieniarskie i brukarskie w całym kraju. Każda tarcza diamentowa do betonu z naszej szerokiej oferty jest produktem dającym nie tylko pewną, ale również i długą eksploatację.

Sprzedajemy zarówno tarcze do cięcia na mokro, jak i bez chłodzenia tarczy i materiału. W tej kategorii znajdziecie Państwo zarówno tarcze jednolite, jak i segmentowe przeznaczone do cięcia betonu a także innych surowców. Dopasowanie do różnych rozmiarów szlifierek i maszyn wykorzystujących tarcze do cięcia gwarantuje pracę w każdej skali, zarówno dostosowując przydomowy ogród, jak i w profesjonalnej firmie usługowo wykonującej prace budowlane i brukarskie na szeroką skalę. Zróżnicowanie cen pozwala idealnie dobrać dokładnie taki produkt, którego Państwo potrzebują.

Ponadto oprócz produktów do cięcia, w naszej ofercie znajdzie się niejedna tarcza diamentowa do szlifowania dająca możliwości idealnego wykończenia każdego materiału mineralnego. Dzięki temu nie będą już Państwu straszne ostre lub niedokładnie wykończone zakończenia zarówno wylewek betonowych, cegieł jak i krawężników i elementów brukarskich.

Z naszymi tarczami dokonacie Państwo prac zgodnych ze sztuką i przede wszystkim estetyką, która jest wymagana zarówno przez zleceniodawców w przypadkach firm, jak i nasze rodziny kiedy chodzi o przydomowe prace bohaterów w swoim domu.