• Kategorie
  • Parametry
  • TARCZE DO CIĘCIA

Cięcie materiałów przy użyciu szlifierki kątowej lub pilarki to jedna z podstawowych czynności obróbczych. U nas wyposażycie się Państwo zarówno w sprzęt dla profesjonalistów, jak i amatorów.

Nasza oferta to zarówno tarcza do cięcia metalu jak i produkty do drewna a także innych materiałów o średnicach już od 115mm gwarantująca pracę na każdym rodzaju szlifierek i innych urządzeń obsługujących tarcze tnące. Wiele wariantów grubości i materiałów służących do wykonania tarcz pozwala dopasować idealnie każdą tarczę do rodzaju ciętego metalu lub drewna.

Osoby zajmujące się amatorsko lub zawodowo pracami stolarskimi na pewno zainteresuje tarcza widiowa do drewna dająca możliwość precyzyjnego i dokładnego cięcia tak, by w stu procentach oddać na tym materiale zamysł projektu.

Współpracując z nami macie państwo pewność, że wybrana tarcza do pilarki będzie z pewnością służyła długo i stworzycie dzięki niej wiele drewnianych konstrukcji realizując nawet najśmielsze projekty. Kompletując naszą ofertę stawiamy przede wszystkim na najlepszy stosunek ceny do jakości, więc niezależnie od skali wykorzystywania tarcz w pracy, macie Państwo możliwość znalezienia dokładnie takiego produktu, jakiego to oczekujecie.

Naturalnie każda tarcza do cięcia drewna i metalu w naszej ofercie posiada niezbędne certyfikaty dopuszczające do użytku w Polsce i może być stosowana w każdym urządzeniu konstrukcyjnie przeznaczonym do prac z odpowiednim rozmiarem tarczy. Nasz towar jest sprawdzony nie tylko w instytutach nadających certyfikaty, ale również i w praktyce!