• Kategorie
  • Parametry
  • SMAROWNICE

Dlaczego warto używać smarownicy?

Każda maszyna pracująca w ruchu wymaga odpowiedniego smarowania. Dzięki naszym produktom z działu smarownic zapewnicie im Państwo odpowiednią dawkę płynów eksploatacyjnych, która to zagwarantuje wręcz idealne i bezproblemowe użytkowanie. Nie ma znaczenia, czy do pracy potrzebny jest towot, czy też olej, każdy ze sposobów smarowania znajdzie odpowiednie akcesorium.

Cena i rodzaj

Zapewniamy Państwu zróżnicowane cenowo produkty, dzięki którym to idealnie dobrana do potrzeb smarownica nie musi od razu kosztować ogromnych pieniędzy. Sprzedajemy towotnice i smarownice, które mogą być zarówno napełniane z wiaderka lub innego pojemnika zbiorczego, jak i zasilane bezpośrednio smarem w tubkach, specjalnie do tego celu przeznaczonych.

Sprawność mechanizmów gwarantuje, iż nawet w długiej i intensywniej eksploatacji nasza smarownica nie odmówi posłuszeństwa a odpowiednio dobrane elementy pozwalają osiągnąć odpowiednie ciśnienie robocze wtłaczające materiał smarny tam, gdzie dotrzeć powinien, nawet w bardzo skomplikowanych konstrukcjach.

Gdzie stosować smarownicę? 

Smarownice swoje zastosowanie mają zarówno w przemyśle, jak i w rolnictwie i leśnictwie. Setki maszyn, które pracują szczególnie w trudnych warunkach, wymaga regularnego smarowania i uzupełniania lub nawet całkowitej wymiany materiałów smarnych.

Tylko regularna konserwacja odpowiednim sprzętem i przeznaczonymi do tego celu smarami pozwala również w wielu przypadkach zachować gwarancję na daną maszynę.  Jak widać smarownice to obowiązkowy punkt na liście zakupów każdego przedsiębiorstwa.

Dostępne smarownice

  • oliwiarka
  • smarownica ręczna
  • smarownica pneumatyczna