• Kategorie
  • Parametry
  • YATO

YATO to firma znana każdemu miłośnikowi majsterkowania i osobie związanej z zakupami różnego rodzaju produktów związanych z obsługą warsztatową nie tylko niewielkich klientów posiadających małe pojazdy osobowe, ale również i dużych pojazdów z zakresu transportu ciężkiego i nie tylko.

Różnorodność narzędzi i produktów YATO pozwala w stu procentach zabezpieczyć potrzeby zaopatrzeniowe Państwa warsztatu, bez znaczenia na jaką skalę działacie. Dlatego też w tej kategorii znaleźć możecie Państwo narzędzia YATO z pełnej palety tego producenta takie jak lutownice, szczypce, klucze a nawet mierniki i rękawice robocze dzięki czemu żadna praca nie będzie niemożliwa do wykonania i żadnego klienta lub członka rodziny nie odeślecie Państwo z kwitkiem. Ze względu na wzorowy wręcz stosunek ceny do jakości YATO klucze są wybierane przez profesjonalistów na całym świecie.

Za znacznie niższą cenę niż u uznanych producentów możecie u nas Państwo zakupić pełny zestaw narzędzi tego producenta wraz z gwarancją. Oprócz warsztatów YATO narzędzia znajdują swoje zastosowanie także w warsztatach elektrycznych i elektronicznych ze względu na mnogość w ofercie różnego rodzaju lutownic, cyn i topników najwyższej klasy w cenach, które nie rujnują miesięcznego budżetu zarówno firmy, jak i prywatnego nabywcy sprzętu do zastosowań hobbystycznych.

Ponadto YATO produkuje także przydatne dla domu akcesoria takie jak chociażby wkładki zamków i szereg innych niezbędnych w domu produktów w stylu wyciorów do pieca i komina.