• Kategorie
  • Parametry
  • WYPOSAŻENIE WARSZTATU

Specjalnie dla warsztatów samochodowych przeznaczyliśmy cały dział zawierający wyposażenie warsztatów potrzebne w każdym rodzaju napraw samochodów osobowych i nie tylko. Oferujemy nie tylko podstawowe narzędzia, ale również i specjalistyczny sprzęt pozwalający sprawdzić ciśnienie w układzie smarowania olejem lub wydajność wtryskiwaczy i pomp common rail.

Kompletne wyposażenie garażu samochodowego nie może obyć się również bez skutecznych i wytrzymałych lamp warsztatowych pozwalających zajrzeć tam, dokąd lampa sufitowa nie dotrze a także podnośnika i kobyłek zabezpieczających auto podczas prac. Zapewniamy wyposażenie warsztatów samochodowych również w przyrządy do blokowania rozrządu podczas prac przy silniku a także ściągacze specjalistyczne do przegubów, łożysk i innych podzespołów, których demontaż bez profesjonalnego sprzętu oznaczać może uszkodzenia i dodatkowe koszty. Dla serwisów specjalizujących się w konkretnych typach napraw dostarczamy wyposażenie warsztatu wulkanizacyjnego w pełny sprzęt pozwalający szybko i skutecznie dokonywać wymian, napraw i przygotowania kół do dalszego użytkowania.

Demontaż i montaż ciężarków bez użycia profesjonalnych szczypiec może prowadzić do poważnych uszkodzeń felgi, które w obecnych czasach są coraz droższe.

Wybierając produkty z działu wyposażenie warsztatu w naszym sklepie otrzymujecie sprzęt najwyższej jakości, który to jest objęty gwarancją producenta i daje wygodę użytkowania a także zadowolenie klientów dzięki profesjonalnym naprawom.