• Kategorie
  • Parametry
  • WIERTŁA DO METALU

KPL. WIERTEŁ HSS 1-10mm 19SZT
Produkt niedostępny
WIERTŁA KOBALTOWE 8SZT KD10243
Produkt niedostępny
WIERTO HSS-G 2,0MM
Produkt niedostępny
WIERTO HSS-G 4,0MM
Produkt niedostępny
WIERTO HSS-G 8,0MM
Produkt niedostępny
WIERTŁA DO METALU 1-10mm 19SZT
Produkt niedostępny
WIERTŁA DO METALU 1-13mm 25SZT
Produkt niedostępny

Technika wiercenia metalu jest bardzo rozpowszechniona w wielu branżach. Korzystają z niej zarówno fabryki jak i warsztaty mechaniczne. Naszym klientom proponujemy wyłącznie najwyższej jakości wiertła do metalu renomowanych producentów.

Oprócz pojedynczych sztuk znajdziecie u nas Państwo także gotowe zestawy kompleksowo dobranych wierteł do metalu różnej średnicy i długości.  Produkty z tej kategorii dostępne są we wszystkich popularnych systemach mocowania. Oferujemy zarówno wiertła SDS jak i tradycyjnie montowane do wiertarki.

Zależnie od rodzaju wierconego metalu i intensywności pracy możecie u nas dobrać Państwo wiertło do metalu wykonane z różnych stopów stali a także innych materiałów. Bardzo szeroki zakres nie tylko materiałów, ale również i rozmiarów gwarantuje, że zarówno osoby potrzebujące bardzo precyzyjnego wiercenia, jak i duże zakłady produkcyjne lub profesjonalne warsztaty zajmujące się ciężkim sprzętem odnajdą tu odpowiednie do swoich potrzeb produkty najwyższej jakości.

Starannie dobrany asortyment gwarantuje wzajemne zadowolenie obu stron i dużą ilość wywierconych otworów na każdym z wierteł metalowych. Oprócz wierteł tradycyjnych znajdziecie tu również stożkowe wiertła do metalu do specjalnych i wymagających zadań.

Atrakcyjne ceny pozwolą Państwu dokonać dokładnie takich zakupów, które to w stu procentach zaspokoją zapotrzebowanie. Zarówno majsterkowicze jak i profesjonalni ślusarze w naszym sklepie wyposażą się w atrakcyjnych warunkach z niską ceną wysyłki.