• Kategorie
  • Parametry
  • UKŁAD HAMULCOWY

G01664 SZCZYPCE SEGERA DO ZACISKÓW HAMULCA
Produkt niedostępny
PRASKA DO PRZEWODÓW HAMUL. 10ELM MAGMA 1014M
Produkt niedostępny
PRASKA DO PRZEWODÓW HAMUL. 10ELM S-10586
Produkt niedostępny
PRASKA DO PRZEWODÓW HAMUL. 11ELM S-10591
Produkt niedostępny
QS70760 SZCZYPCE SEGERA DO ZACISKÓW HAMULC.
Produkt niedostępny
VR-4161 OBCINAK DO RUR 3-32mm
Produkt niedostępny

Układ hamulcowy jest najważniejszym układzie w całym samochodzie. Od niego zależy kondycja i bezpieczeństwo Twojego pojazdu. Do wszelkiego rodzaju napraw niezbędne jest jednak posiadanie stosownych narzędzi różnego rodzaju.

W tej kategorii znajdziecie Państwo narzędzia do hamulców potrzebne w naprawach wszystkich rodzajów obecnie występujących układów. Wiele osób serwisując tylko klocki, tarcze a także bębny zapominają o tym jak istotna jest odpowiednia kondycja przewodów również jest bardzo istotna ze względu na ogromne ciśnienie spowodowane awaryjnym hamowaniem.

Z wyposażeniem z naszego sklepu jednak nie będzie to żaden problem. Zarówno zarabianie końcówek przewodów hamulcowych za pomocą praski, jak i wyciskanie tłoczków mogą stać się bajecznie proste. Każde z urządzeń jest przeznaczone specjalnie do wykonywania konkretnych czynności, więc wykazują odpowiednią odporność na nacisk mechaniczny.

Ponadto nasze narzędzia do hamulców zapewniają wsparcie dla wielu średnic zarówno przewodów jak i tłoczków hamulcowych. Oprócz tego dostarczamy również szczypce do demontażu konkretnych elementów układu a także oczyszczania przed ponownym montażem. Również czynność, która dla wielu oznaczała konieczność mozolnej pracy we dwie osoby, jaką jest odpowietrzanie hamulców, stała się bajecznie prosta dzięki pompce próżniowej, która to nie wymaga przysposabiania nikogo do pomocy. Wszystko w jednym miejscu, w starannie dobranej ofercie wraz z pełnym wsparciem gwarancyjnym producentów każdego z nich.