• Kategorie
  • Parametry
  • PROSTOWNIKI

Zima i towarzyszące jej mrozy to bardzo ciężki czas dla akumulatorów. Ponadto też wszyscy zajmujący się wędkowaniem wiedzą, jak istotne jest dobre naładowanie akumulatora zasilające elektryczny silnik łódki.

Również w ramach czynności przygotowania do trudów eksploatacji zimowej, lub w przypadku regularnego użytkowania samochodu na krótkich dystansach warto jest przeprowadzić kontrolne i prewencyjne doładowanie akumulatora. Do tego celu potrzebny jest dobry i skuteczny prostownik ładowarka samochodowa do akumulatorów 12V. Nowoczesne produkty nie tylko pokażą, w jakim stopniu rozładowany jest akumulator, ale również dobiorą odpowiedni prąd i pozwolą na skuteczne ładowanie bez uszczerbku na kondycji a także pojemności baterii w samochodzie.

Nasze produkty to wyłącznie przetestowane i dopuszczone p[rzez największych producentów akumulatorów ładowarki, które spełniają bardzo rygorystyczne kryteria. Każdy z takich produktów musi przejść testy dające pewność odpowiedniego odczytania aktualnego natężenia i napięcia prądu w baterii, a następnie dobrania odpowiedniego dla dokładnego naładowania jak najbliżej pojemności wyjściowej.

Szczególnie nowoczesne akumulatory żelowe do swojej niezakłóconej pracy potrzebują odpowiedniego prądu ładowania i sprawdzonego urządzenia. Dlatego też  prostownik ładowarka samochodowa to coś, na czym nie warto jest oszczędzać i co musi wręcz być sprawne i zawierać najnowocześniejszą elektronikę sterującą. Bez tego łatwo o kosztowne awarie, których naprawa kilkukrotnie przewyższa cenę dobrego prostownika.