• Kategorie
  • Parametry
  • PODNOŚNIKI

Naprawy kół, hamulców, układów zawieszenia i napędowego nie mogą obyć się bez podnośników. Każdy z tych elementów wymaga tego, by podnieść pojazd i mieć dostęp do wszystkich śrub, nakrętek i sworzni. Prezentujemy Państwu pełną ofertę różnego rodzaju podnośników, które wspomogą zarówno kogoś naprawiającego samochód we własnym zakresie, jak i osoby zawodowo zajmujące się serwisowaniem pojazdów osobowych i dostawczych.

Oprócz modeli mechanicznych, sprzedajemy także te przeznaczone do zasilania pneumatyką. Dlatego też możecie u nas Państwo wyposażyć się w szeroki zakres podnośników dopasowanych do skali działalności a także ewentualnej dostępności sprężonego powietrza. Jako specjaliści w swojej branży dokonaliśmy starannej selekcji wszystkich produktów.

Dzięki temu każdy podnośnik warsztatowy z naszej oferty będzie trwały i sprawny przez długi czas. Ponadto też zapewniamy gwarancję producenta, przez co otrzymujecie sprzęt w stu procentach gotowy do pełnej obsługi klientów odwiedzających Twój warsztat. Ponadto też oferujemy podnośniki hydrauliczno-pneumatyczne będące hybrydą obu rozwiązań. Dają one nie tylko szybkie podnoszenie pojazdu, ale również i bezpieczeństwo pracy pod uniesionym pojazdem. To wszystko składa się na w pełni kompleksową ofertę przeznaczoną dla warsztatów i prywatnych majsterkowiczów.

Setki klientów wybierających nas każdego miesiąca nie może się mylić. Stale rozszerzamy naszą ofertę i odwiedzając nas kolejny raz macie Państwo pewność, że znajdziecie jeszcze więcej sprawdzonych narzędzi.