• PODNOŚNIK DWUKOLUMNOWY ELEKTRO - HYDRAULICZNY 4.0 T Z RAMĄ, AUTOMATYCZNY, 380 V / 50 Hz 2,2 kW ASTA

The Symbol : A-QJY240B-E
No goods
13242.00
The loyalty program is only available for logged in customers.
Enter your email
Shipping within 48 hours
Shipping price 0
Odbiór osobisty 0
The Availability Of Brak towaru
The Weight Of The 0.15 kg
EAN 1000001425306
Leave your phone
Podnośnik przystosowany do podnoszenia samochodów osobowych, lekkich samochodów dostawczych, które nie przekraczają 4000kg.

Funkcje i cechy

Zaprojektowany na podstawie normy międzynarodowej, spełniający wymagania garażu oraz warsztatu.
Napęd podwójnymi siłownikami hydraulicznymi, stabilne podnoszenie i opuszczanie.
Mechaniczna blokada bezpieczeństwa
Podnoszenie elektro - hydrauliczne, bezpieczne i proste w obsłudze.

Wymagania ochrony środowiska
Temperatura pracy: -5oC ~ +40oC
Temperatura transportu/składowania: -5oC ~ +40oC
Wilgotność względna: Temperatura +30 o C, wilgotność względna 80%
Wysokość nad poziomem morza: nie więcej, niż 1800m

Dedykowany olej hydrauliczny HLP22 Premium (HYD22) o podwyższonej klasie czystości.
Każdy inny olej nie wskazany przez producenta może spowodować nieprawidłową pracę urządzenia oraz może prowadzić do uszkodzenia pompy a także uszczelnień podnośnika.
There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Promotions