• Kategorie
  • Parametry
  • NASADKI

Do pracy z kluczami z grzechotką, korbami i innymi będącymi przystosowanymi do umieszczania na nich nasadek, niezbędne są właśnie te wspomniane uzupełnienia tego narzędzia. W tej kategorii prezentujemy różnorodne klucze nasadowe. Dzięki zakupom u nas wyposażycie Państwo się do pracy z bardzo różnymi rodzajami śrub i nakrętek.

Oprócz kompleksowych zestawów takich jakklucze nasadowe 108 znajdziecie Państwo również torxy i zestawy do obrobionych śrub, które można również wykorzystywać w skomplikowanych realizacjach w naprawie samochodów i maszyn, które dotknięte są trudami eksploatacji. Dla kluczy pneumatycznych używanych do rozbiórek i napraw największych maszyn i prac budowlanych przy dużych konstrukcjach oferujemy zestawy nasadek udarowych wykonanych ze specjalnych, odpornych na duże naprężenia stopów metali i o stosownej grubości ścianek. Różnorodność długości samych nasadek pozwala także wybrać odpowiedni model dla swoich potrzeb i możliwości.

Dostępność pojedynczych nasadek pozwala uzupełnić również klucze nasadowe 108 w razie awarii jednego z elementów lub też zagubienia go. Nie trzeba również dodawać, iż nie sprzedajemy narzędzi wątpliwej jakości, które to mogą nie spełniać wymogów nawet amatorskich majsterkowiczów. Każdy z elementów tej, a także wszystkich innych kategorii, jest sprzętem dla osób, które ponad wszystko stawiają jednak jakość użytkowanego produktu.

Klucze nasadowe to coś, co cieszy się tak powszechnym poważaniem wśród wielu fachowców pracujących w różnych dziedzinach, zatem zarówno Państwa firma jak i domowy zestaw narzędzi do wszelakich zastosowań musi mieć w swoim składzie przynajmniej podstawowy komplet tychże kluczy.