• Kategorie
  • Parametry
  • JONNESWAY

Narzędzia Jonnesway przydadzą się w każdej skrzynce z narzędziami służącej właścicielowi w codziennych pracach i zawodowym ich wykorzystaniu. Producent ten słynie nie tylko z wysokiej jakości swoich produktów, ale również i ogromnej różnorodności oferty. Oprócz podstawowych narzędzi można odszukać tutaj specjalistyczne urządzenia takie jak chwytaki magnetyczne i bity do różnego rodzaju nietypowych wkrętów i śrub.

Oferowane u nas klucze Jonnesway można zarówno zakupić w wygodnym zestawie, jak i uzupełnić dotychczas posiadany zestaw narzędzi. Atrakcyjne ceny możliwe są dzięki odpowiedniemu zaopatrzeniu wprost od producenta. Oprócz kluczy i bitów, Jonnesway to również ściągacze różnego rodzaju a także adaptery do bitów. Każda wkrętarka i wiertarka nie obędzie się bez akcesoriów tego producenta. Wielką zaletą zakupów u nas są pojedyncze narzędzia Jonnesway w formie zarówno kluczy z grzechotką i nasadkami, jak i kluczy płasko oczkowych. Nie ma zatem znaczenia, czy chcecie Państwo dokonać kompleksowego zaopatrzenie, czy też dopiero poznać produkty tego producent, możecie skompletować zamówienie.

Klienci, którzy zaufali temu producentowi poszerzają zakupy również o produkty dodatkowe takie jak klucze pasowe do filtrów oleju lub nasadki do obsługi układów takich jak hamulce lub pneumatyka w pojazdach osobowych, ciężarowych a także maszynach budowlanych i rolniczych. Do obsługi hamulców, pierścieni zabezpieczających i innych skomplikowanych instalacji przydadzą się ponadto szczypce i kombinerki o różnych kształtach i rozstawie ramion.