• Kategorie
  • Parametry
  • GRZECHOTKI

GRZECHOTKA 1/2" PROFI
Produkt niedostępny
25.00 -18% 20.45
ZESTAW NAPRAWCZY DO GRZECHOTKI 1/2" 72Z
Produkt niedostępny
ZESTAW NAPRAWCZY DO GRZECHOTKI 1/4" 72Z
Produkt niedostępny

Klucze z grzechotką pozwalają pracować szybciej i przede wszystkim efektywnie również w miejscach, do których dostęp jest poważnie ograniczony.

Jako profesjonalny sklep z narzędziami nie mogliśmy sobie odmówić przygotowania dla Państwa tejże kategorii. Praca z narzędziami z grzechotką jest z pewnością doskonałym sposobem na przyspieszeniem każdej z tych czynności. Oprócz tradycyjnych pokręteł dostosowanych do różnych wielkości narzędzi oferujemy również klucze płasko oczkowe z grzechotką będące połączeniem obu powszechnie stosowanych rodzajów kluczy.

Wyglądem nie różni się on zbytnio od klucza płasko oczkowego, ale w części oczkowej posiada grzechotkę pozwalającą ustawić ją zarówno na odkręcanie jak i zakręcanie śrub lub nakrętek poprzez obrót tego narzędzia. Ponadto też nasz sklep oferuje tradycyjne pokrętła zarówno z zestawami nasadek, jak i pojedyncze pokrętła. W sytuacji, kiedy to Twoja dotychczasowa grzechotka wskutek długiego użytkowania przestanie  służyć i zacznie przepuszczać, to u nas zakupisz także zestawy naprawcze do grzechotek. Przywrócą one sprawność i spowodują, że przestaną one zarówno przepuszczać śruby, jak i przejawiać nadmierny luz.

Jeśli jednak Państwa warsztat nie jest wyposażony w klucze z grzechotką to warto jest nadrobić te niedopatrzenie i skutecznie uzupełnić szafę warsztatową o dokładnie ten sprzęt. Ponadto też klucze z grzechotką i nasadkami znajdują swoje zastosowanie w różnego rodzaju pracach budowlanych i nie tylko. Również osoby zajmujące się pracami takimi jak stolarskie powszechnie wykorzystują klucze z grzechotką.