• Kategorie
  • Parametry
  • FALON TECH

Nasza firma istnieje na rynku od początku lat 90 a pod nazwą FALON-TECH® od 2002 roku. Od początku swojej działalności jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem.

Zajmujemy się importem towaru produkowanych przez zagraniczne firmy na nasze zlecenie takie jak: tarcze do metalu, tarcze diamentowe, tarcze szlifierskie, tarcze do drewna, elektronarzędzia, osprzęt warsztatowy itp.

Dbając o bezpieczeństwo pracy i dostosowując się do wymogów rynku towary posiadają niezbędne Certyfikaty Jakości.
Aby sprostać wymaganiom i potrzebom klientów staramy się wprowadzać sukcesywnie nowe artykuły .

Zajmujemy się w sposób profesjonalny i z zaangażowaniem handlem towarów naszych marek na terenie kraju i Państw sąsiadujących .
Firma posiada liczne grono dystrybutorów współpracujących z nami od wielu lat na terenie całego Kraju jak i przedstawicieli zagranicznych , Np. Litwy , Ukrainy, Rosji.
Jesteśmy zawsze otwarci na chęć współpracy z nowymi dystrybutorami.

Najpopularniejszą i najbardziej cenioną przez odbiorców naszą marką jest FALON -TECH.

Rozwijając się i wychodząc naprzeciw coraz bardziej rozwijającym się potrzebom naszych klientów wprowadzamy na rynek nowe marki takie jak INTER-VIS, MASTIFF czy MET - FLEX. . Nasze produkty trafiają nie tylko do gospodarstw domowych ale także do wielu firm używających naszych narzędzi do profesjonalnych prac jak i warsztatów technicznych i firm budowlanych.

Poprzez nieustanny rozwój gwarantujemy najwyższą jakość produktów oraz ich nowoczesność.