• Kategorie
  • Parametry
  • CZĘSCI DO PILAREK

 

Pilarki i kosy spalinowe to urządzenia, które dzięki swojej mobilności i wysokiej wydajności względem ich elektrycznych odpowiedników zdobyły niezagrożoną pozycję na rynku. Jednak użytkowanie ich, podobnie jak wszystkich innych maszyn, niesie ze sobą konieczności wykonywania napraw i czynności konserwacyjnych. Jednak dzięki naszemu sklepowi dbanie o sprzęt stanie się o wiele bardziej łatwe i nie pochłonie dużych nakładów.

W tej kategorii znajdują się części do kosy spalinowej wielu uznanych producentów, którzy to dostarczają sprzęt dzielnie znoszący różnego rodzaju ciężkie prace. Nawet niespodziewane problemy ze sprzęgłem nie będą już oznaczały konieczności wymiany pilarki lub kosy dzięki dostępnym u nas częściom zamiennym. Oprócz części zamiennych posiadamy w ofercie również akcesoria przeznaczone do konserwacji tychże urządzeń. Ponadto kategoria ta prezentuje również klientom części do pilarek zarówno znanych, jak i tych mniej popularnych firm.

Wbrew pozorom obie te maszyny mają konstrukcyjnie bardzo wiele wspólnego, dlatego też sporo części zamiennych w ramach produktów jednego producenta jest tożsamych. Specjalnie dla pilarek jednak przeznaczone są nasze łańcuchy i prowadnice dostępne w wielu rozmiarach. Łańcuch dzięki sprzedaży na metry i dostarczania spinek można dopasować do absolutnie każdej używanej obecnie prowadnicy.

Zgubiony lub pęknięty korek paliwa obecnie to również nie problem, zakupicie u nas Państwo odpowiedni produkt zapewniający bezpieczne użytkowanie bez ryzyka pożaru.