• Categories
  • Parameters
  • Manufacturer - AW-NARZĘDZIA

Trochę o samej marce AWTOOLS

Marka AWTOOLS powstała w 2013r. w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie wśród klientów na produkty dobrej jakości wraz z zachowaniem najlepszych warunków handlowych. Na szeroką gamę artykułów składają się głównie narzędzia przeznaczone do pielęgnacji ogrodu zarówno elektryczne jak i spalinowe, narzędzia pomiarowe oraz produkty z przeznaczeniem do wyposażenia warsztatu samochodowego. Wszystkie produkty należące do marki AWTOOLS są objęte pełną gwarancją producenta oraz wsparciem serwisowym wraz ze stałym dostępem do części zamiennych dla elektronarzędzi oraz narzędzi spalinowych.

Właściciel marki AWTOOLS

Właścicielem marki jest  AW-Narzędzia Walenty Androsiuk, firma o ugruntowanej pozycji na rynku Polskim. Jest to jeden z największych dystrybutorów elektronarzędzi i narzędzi w Polsce. Ugruntowana pozycja na rynku oraz ponad 15 letnie doświadczenie gwarantują że oferowane produkty będą w pełni trafiać w potrzeby klientów.

 

Firma AW-Narzędzia to

- Doświadczenie zbudowane podczas obsługi i zaopatrzeniu już ponad 1000 sklepów w całej Polsce, nieprzerwanie od 1999r.

- Doskonałe warunki handlowe zawsze dopasowane do potrzeb klienta wraz ze stałym dostępem do organizowanych szkoleń, akcji promocyjnych oraz wsparciem marketingowym.

- 12 przedstawicieli handlowych w praktycznie każdym regionie Polski obsługujących zarówno sklepy stacjonarne jak i duże zakłady przemysłowe.

- Własna flota 20 pojazdów dostawczych gwarantujących indywidualne i szybkie dostawy towaru. Pozostałe zamówienia realizowane są za pośrednictwem dwóch największych firm spedycyjnych w kraju.

- Dystrybucja największych i najbardziej rozpoznawalnych marek w branży narzędziowej i nie tylko. W ofercie posiadamy już ponad 130 marek od różnych dystrybutorów oraz producentów zaś wartość ta z każdym miesiącem stale rośnie.

- Szeroki asortyment produktów – ponad 40tys produktów

AW17500 MIERNIK UNIWERSALNY CYFROWY
Product unavailable
AW20286 POKRĘTŁO DO GWINTOWNIKÓW M4-M12
Product unavailable
AW39056 KLUCZE NASADOWE 56elm 1/4"
Product unavailable
AW43002 DŁUTO SDS+ 20x300mm
Product unavailable
AW43005 DŁUTO SDS+ 40x250mm DO PŁYTEK
Product unavailable
AW43005 DŁUTO SDS+ 60x350mm DO PŁYTEK
Product unavailable
AW70218 PRZEDŁUŻACZ BĘBEN STANDARD 40M 3x1,5
Product unavailable
KUWETA WARSZTATOWA 8 CZERWONA
Product unavailable
OLEJ GARDEN 0,6L DO SILNIKÓW 4-SUW.
Product unavailable
TRZONEK DREWN. 90CM DO SIEKIERY
Product unavailable